Team

Jos Kremer

Jos Kremer Jos Kremer
Manueel en fysiotherapeut, dry needling, echografie, arbeids gerelateerde fysiotherapie
j.kremer@fysioq.nl

Jos Voncken

Jos Voncken
Fysiotherapeut, fibromyalgie, chronische vermoeidheid, SOLK
j.voncken@fysioq.nl

Rick van Schovend

Rick van Schovend  Jos Kremer
(geriatrie) fysiotherapeut, bewegingswetenschapper, Parkinson, beweegprogramma COPD en kinesiotaping.
r.v.schovend@fysioq.nl

Edwin Meulenberg

Edwin Meulenberg Jos Kremer
(sport)fysiotherapeut, beweegprogramma's COPD, diabetes en CVRM, kinesiotaping, dry needling, echografie
e.meulenberg@fysioq.nl

Sjoerd van der Veen

Sjoerd van der Veen Jos Kremer
(sport)fysiotherapeut, claudicatio, beweegprogramma COPD en kinesiotaping, echografie
s.vd.veen@fysioq.nl

Roel Austen

Roel Austen Jos Kremer
Fysiotherapeut en manueel therapeut, dry needling
r.austen@fysioq.nl

Wilmi van de Pas

Wilmi van de Pas
fysiotherapeute, oedeem therapeute, bekkengerelateerde klachten
w.vd.pas@fysioq.nl

Sabine Frijns Jos Kremer

Elsemieke Austen Jos Kremer
fysiotherapeute en bewegingswetenschapster
e.austen@fysioq.nl

Rick Simons
Fysiotherapeut en manueel therapeut, dry needling
r.simons@fysioq.nl

Kenneth Nabben
Fysiotherapeut en manueel therapeut i.o., dry needling
k.nabben@fysioq.nl

Femke Algera
Fysiotherapeute en oedeem therapeute
f.algera@fysioq.nl

Maartje Gronenschild
Fysiotherapeute
m.gronenschild@fysioq.nl

Jeffrey Spee
Fysiotherapeut
j.spee@fysioq.nl

 

Sylvia Kremer

Sylvia Kremer
administratie en planning
info@fysioq.nl

Matty de Heus

Matty de Heus
administratie en planning
info@fysioq.nl

Twitter

Bannier FysioQ